Trinásteho novembra som do našej školy dorazil s nadšením a zvedavosťou a nemohol som sa dočkať, kedy zahájim našu akciu Pohybujeme sa na pomoc deťom v núdzi.

Hlavnou témou a zameraním tohtoročného programu Deti v núdzi bola propagácia a podpora pohody skúmaním a 5 spôsobmi pohody po celej krajine.

Nemuseli sme príliš premýšľať, aby sme rozhodli, že sme sa všetci, tu v Oakleighu, chceli zúčastniť tejto udalosti. Byť v spojení, byť aktívny, vedieť sa učiť; pomoc druhým a všímanie si - všetkých týchto 5 spôsobov je zásadne dôležitých pre všetky deti a ich rodiny a pre nás všetkých, zamestnancov spoločnosti Oakleigh.

Bolo to srdcervúce vidieť toľko z nás, dospelých, oblečených do žltých a pokrytých škvrnami. Deti pricestovali v rôznych žltých odtieňoch, všade bolo vidieť bodky a škvrny pokryté rúnom a tvárami.

Presne o 10. hodine sme zahájili reláciu Get Moving and Grooving Zoom, ktorú usporiadala Yellow Class a aký výbuch sme mali. Mnoho tried a detí sa k nám pripojilo a uprostred druhého národného uzamknutia, keď sa musíme spoločensky a fyzicky dištancovať - ​​aký to bol darček, byť pripojený k obrazovke a zdieľať chvíle zábavy, byť spolu aktívni. Vidieť reakciu detí, keď vidia svojich kamarátov v inej triede a zdieľajú spoločnú chvíľu - mám pocit, že sme skutočne vytvorili nejaké magické okamihy uprostred odlúčenia.

Deti tancovali, hýbali sa a drážkovali a my sme zvýšili obrovskú sumu 43.60 GBP, čo prispelo k približnej celkovej sume 41 miliónov GBP.

Cítil som hrdosť, bol som hrdý na to, že som sa mohol zúčastňovať a pomáhať a podporovať naše deti, aby „boli tou zmenou, ktorú si prajete vidieť vo svete“.