13 listopada przyjechałem do naszej szkoły z podekscytowaniem i zaciekawieniem i nie mogłem się doczekać rozpoczęcia naszego wydarzenia „Ruszaj się na pomoc potrzebującym dzieciom”.

Głównym tematem i celem tegorocznej edycji Children in Need była promocja i walka o dobre samopoczucie poprzez odkrywanie i 5 sposobów na dobre samopoczucie w całym kraju.

Nie musieliśmy zbyt wiele myśleć, aby zdecydować, że my, wszyscy tutaj w Oakleigh, chcieliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu. Bycie połączonym, bycie aktywnym, umiejętność uczenia się; pomaganie innym i zwracanie uwagi - wszystkie te 5 sposobów są fundamentalnie ważne dla wszystkich dzieci i ich rodzin oraz dla nas wszystkich, pracowników Oakleigh.

Widok tak wielu z nas, dorosłych, ubranych na żółto i pokrytych plamami było wzruszające. Dzieci przybyły w różnych odcieniach żółci, kropki i plamy pokryte polarem, a twarze można było zobaczyć wszędzie.

Dokładnie o godzinie 10:XNUMX rozpoczęliśmy sesję Get Moving and Grooving Zoom prowadzoną przez Yellow Class i co za świetna zabawa. Przyłączyło się do nas wiele klas i dzieci, aw środku drugiej narodowej blokady, kiedy musimy społecznie i fizycznie zdystansować się - jaki to był prezent, aby połączyć się z ekranem i dzielić chwilami dobrej zabawy, będąc razem aktywnym. Aby zobaczyć reakcję dzieci, kiedy widzą ich przyjaciół z innej klasy i spędzić razem chwilę - czuję, że naprawdę stworzyliśmy magiczne chwile w środku separacji.

Dzieci tańczyły, poruszały się i rżały, a my zebraliśmy ogromną kwotę 43.60 funtów, co w przybliżeniu dało krajowi 41 milionów funtów.

Czułam się dumna, byłam dumna, że ​​mogłam w tym uczestniczyć oraz ułatwiać i wspierać nasze dzieci, aby „stały się zmianą, którą chcielibyście widzieć w świecie”.