Op 13 november arriveerde ik met opwinding en nieuwsgierigheid op onze school en ik kon niet wachten om ons evenement van Get Moving ten behoeve van kinderen in nood te starten.

Het hoofdthema en de focus voor Children in Need dit jaar was het promoten en verdedigen van welzijn door het verkennen van en 5 manieren naar welzijn in het hele land.

We hoefden niet teveel na te denken om te besluiten dat wij, iedereen hier bij Oakleigh, aan dit evenement wilden deelnemen. Verbonden zijn, actief zijn, kunnen leren; anderen helpen en opletten - al deze 5 manieren zijn van fundamenteel belang voor alle kinderen en hun gezinnen en voor ons allemaal, het personeel van Oakleigh.

Het was hartverwarmend om zo velen van ons te zien, volwassenen gekleed in geel en bedekt met vlekken. De kinderen kwamen aan in verschillende tinten geel, stippen en vlekken bedekt met vachten en overal waren gezichten te zien.

Precies om 10 uur begonnen we onze Get Moving and Grooving Zoom-sessie, georganiseerd door Yellow Class, en wat hebben we het fantastisch gehad. Veel klassen en kinderen sloten zich bij ons aan en in het midden van de tweede nationale lockdown toen we sociaal en fysiek afstand moesten nemen - wat een geschenk was het om verbinding te maken met het scherm en momenten van plezier te delen, samen actief te zijn. Om de reactie van de kinderen te zien wanneer ze een paar van hun vrienden in een andere klas zien en een moment samen delen - ik heb het gevoel dat we echt magische momenten hebben gecreëerd midden in de scheiding.

De kinderen dansten en bewogen en groeven en we zamelden een gierend bedrag van £ 43.60 in, wat bijdroeg aan het geschatte totaal van £ 41 miljoen van het land.

Ik voelde me trots, ik was trots om deel te nemen en om onze kinderen te faciliteren en te ondersteunen om 'de verandering te zijn die je in de wereld wilt zien'.