Lapkričio 13 d. Su jauduliu ir smalsumu atvykau į mūsų mokyklą ir nekantravau pradėti savo renginį „Judėk judėdami pagalbos reikalingiems vaikams“.

Pagrindinė šių metų vaikų, kuriems reikia pagalbos, tema buvo populiarinti gerovę ir ją skatinti, tyrinėjant ir „5 būdus gerovei“ visoje šalyje.

Mums nereikėjo per daug galvoti, kad nuspręstume, jog mes, visi čia, Oakleigh mieste, norėjome dalyvauti šiame renginyje. Būti ryšiui, būti aktyviam, mokytis; padėti kitiems ir atkreipti dėmesį - visi šie 5 būdai yra iš esmės svarbūs visiems vaikams ir jų šeimoms bei mums visiems, Oakleigh personalui.

Buvo malonu širdžiai matyti tiek daug mūsų, suaugusių žmonių, pasipuošusių geltonais ir apklotais dėmėmis. Vaikai atvyko įvairių atspalvių geltonumo, visur buvo matyti taškeliai ir dėmės, padengtos vilnos ir veidai.

Lygiai 10 valandą, mes pradėjome savo judėjimo ir griovelio mastelio keitimo sesiją, kurią surengė geltonoji klasė, ir kokį smūgį mes turėjome. Daugybė klasių ir vaikų prisijungė prie mūsų ir viduryje antrojo nacionalinio užrakto, kai tenka socialiai ir fiziškai atsiriboti - kokia dovana buvo prisijungti prie ekrano ir pasidalinti linksmybių akimirkomis, aktyviai veikti kartu. Norėdami pamatyti vaikų reakciją pamatę kai kuriuos jų draugus kitoje klasėje ir pasidalinti akimirka kartu - jaučiu, kad mes tikrai sukūrėme keletą stebuklingų akimirkų išsiskyrimo metu.

Vaikai šoko, judėjo ir grioveliais, o mes surinkome didelę 43.60 svarų sumą, kuri prisidėjo prie apytiksliai šalies 41 mln.

Jaučiausi didžiuodamasi, didžiavausi galėdama dalyvauti ir padėti bei palaikyti mūsų vaikus „būti pokyčiais, kuriuos norite pamatyti pasaulyje“.