November 13-án izgatottan és kíváncsian érkeztem iskolánkba, és alig vártam, hogy elindulhassak a Mozogj rendezvényünk a rászoruló gyermekek érdekében.

Az idei rászoruló gyermekek fő témája és középpontjában az volt, hogy országszerte népszerűsítsék és elősegítsék a jólétet azáltal, hogy feltárják és 5 út a jólétre.

Nem kellett túl sokat gondolkodnunk annak eldöntésében, hogy mi, mindenki itt, Oakleigh-ben részt akarunk venni ezen az eseményen. Kapcsolatban lenni, aktív lenni, tanulni képes; segíteni másoknak és felhívni a figyelmet - mindezen öt módszer alapvetően fontos minden gyermek és családja, valamint mindannyiunk, az Oakleigh személyzete számára.

Szívmelengető volt látni, hogy ilyen sokan vagyunk, sárgákba öltözött, foltokkal borított felnőttek. A gyerekek különböző árnyalatú sárgákban érkeztek, pöttyökkel és foltokkal borított gyapjúk és arcok mindenütt láthatók.

Pontosan 10 órakor kezdtük el a Sárga osztály házigazdája a Mozgás és Groove Zoom munkamenetet, és milyen robbanásunk volt. Sok osztály és gyermek csatlakozott hozzánk és a második országos zárlat közepén, amikor szociálisan és fizikailag el kell távolodnunk egymástól - milyen ajándék volt összekapcsolódni a képernyőn, és megosztani a szórakozás pillanatait, együtt lenni aktívan. Látni a gyerekek reakcióját, amikor néhány másik barátjukkal találkoznak egy másik osztályban, és megosztani egy pillanatot együtt - úgy érzem, valóban létrehoztunk néhány varázslatos pillanatot az elválás közepette.

A gyerekek táncoltak, mozogtak és barázdálkodtak, és mi összeszedett egy óriási összeget, 43.60 fontot, ami hozzájárult az ország megközelítőleg 41 millió fontjához.

Büszke voltam, büszke voltam arra, hogy részt vehettem, és megkönnyíthettem és támogathattuk gyermekeinket, hogy „legyünk a változás, amelyet a világon látni szeretnétek”.