13. listopadu jsem do naší školy přijel s nadšením a zvědavostí a nemohl jsem se dočkat, až zahájím naši akci Pohybujeme se na pomoc dětem v nouzi.

Hlavním tématem a zaměřením letošního projektu Děti v tísni byla propagace a prosazování blahobytu zkoumáním a 5 způsoby, jak se cítit dobře po celé zemi.

Nemuseli jsme příliš přemýšlet, abychom se rozhodli, že jsme se všichni tady v Oakleighu chtěli této události zúčastnit. Být ve spojení, být aktivní, umět se učit; pomáhat druhým a věnovat pozornost - všech těchto 5 způsobů je zásadně důležitých pro všechny děti a jejich rodiny a pro nás všechny, zaměstnance v Oakleighu.

Bylo to zahřívací vidět tolik z nás, dospělí oblečeni do žlutých a pokrytých skvrnami. Děti dorazily v různých odstínech žluté, všude bylo vidět tečky a skvrny pokryté rounem a tváří.

Přesně v 10 hodin jsme zahájili relaci Get Moving and Grooving Zoom, kterou pořádala Yellow Class, a jaký výbuch jsme měli. Mnoho tříd a dětí se k nám přidalo a uprostřed druhého národního uzamčení, když se musíme sociálně a fyzicky distancovat - jaký to byl dárek, být napojen na obrazovku a sdílet momenty zábavy a být spolu aktivní. Chcete-li vidět reakci dětí, když viděli některé z jejich přátel v jiné třídě, a sdílet společný okamžik - mám pocit, že jsme skutečně vytvořili některé magické okamžiky uprostřed odloučení.

Děti tančily, pohybovaly se a rýsovaly a my jsme zvedli neuvěřitelných 43.60 GBP, což přispělo k přibližné celkové hodnotě 41 milionů GBP.

Cítil jsem hrdost, byl jsem hrdý na to, že jsem se mohl účastnit a usnadňovat a podporovat naše děti, aby „byly tou změnou, kterou si přejete vidět ve světě“.